Sarıyer Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

şehirler arası nakliyat

İllerarası nakliye, şehiriçi taşımacılık işlemlerine nispeten uzak kilometre barındıran nakliyat biçimidir. Nakliyat itibariyle ayrımı bulunmaz. Şehirler arası taşımada kilometre çoktur. Bu sebeple, söz konusu gaye doğrultusunda kullanılacak olan taşıma kamyonlarının uzak mesafelere karşı korunaklı ve sağlam yapıda bulunması gerekmektedir. İşletmemizin faydanıza sunduğu şehirler arası nakliye vasıtaları, uzun ömürlü ve güvencelidir.

Çağımız taşıma tekniklerinin müspet anlamda biçimlenmesiyle, çelik kasalı nakliyat araçlarının kullanışlılığı ve emniyeti yükselmiştir. İllerarası Taşımacılık kademelerinde, çeşitli kamyonları kullanmakta olan kurumumuz, seri ve emniyetli eşya taşıma işlemleri uygulamaktadır. Yurdumuzun tümüne illerarası taşımacılık hizmetleri sunan kurumumuz, hizmet arz ettiğimiz kuruluş ve bireylerin taşınma taleplerine en ciddi biçimde yanıt sunabilmek konusunda, gerekli bulunan bütün koşulları uygulamaktadır. iller arası evden eve nakliye hizmetlerinde, birikimli personel istihdam edilmektedir. Bununla birlikte işletmemizin tatbik ettiği kaliteli bir mekanizma neticesinde son derece güvenilir eşya taşıma hizmetleri yerine getirilmektedir.

Şehirler Arası Nakliye Nasıl İcra Edilir?

Eksper işlemiyle taşımacılık faaliyetleri start alır ve gereken araç, eksper tarafından tespit edilir. Anlaşmanın ardından tüm eşyalar sigorta kapsamına alınır. Kırılabilir tüm eşyaların özel bir tarzda ambalajlanması ile öteki eşyalarınızın korunaklanması aşamasından itibaren, asansörle çelik kasalı taşıma aracına, tüm eşya ve malzemeler yüklenir. İlk önce büyük ve dayanıklı ev eşyaları ve cihazlar istiflenir ve sonrasında kırılabilir eşya ve malzemeler yüklenir.

Çelik kasalı nakil vasıtalarımızın ev eşyası nakil faaliyeti adına hususi bir formda imal edilmesiyle, şehirlerarası taşımada taşınan eşyaların emniyeti tam bir biçimde temin edilmektedir. İşletmemiz adına müşterilerimizin memnuniyeti temel hedefimizdir.

İller arası nakliye işlemlerinde, ambalajlama ile kılıflama hizmetleri kendine hastır. Uzak mesafelerin sıkıntılarıyla eşya ve yüklerin taşınacağı ilin fiziki durumu düşünülür ve bunlara göre eşyaların paketlenmesi işlemleri sonuçlandırılır. Ambalajlamadan itibaren araç içi istifleme faaliyeti yapılır. Titizlikle tamamlanan ambalajlama ve araca yükleme sayesinde eşyalar tahribat almamaktadır. İllerarası taşıma konusunda zorunluluk arzeden tüm belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz deneyimli, mesleki belgelere sahip olan soförlerdir. Kuruluşumuzun ve personelimizin temin etmiş olduğu yetki belgeleri neticesinde, güzergahta çıkabilecek tüm resmi ve gayriresmi problemler önceden önlenmiştir. İşletmemiz tüm işlemlerde itinalı hareket etmektedir.

Şehirler arası taşımacılık maliyetleri , taşınılacak bölgenin mesafesi, çelik kasalı vasıtanın özellikleri, ihtiyaç duyulan ek faaliyetler ve taşıma aracının tonaj kapsamı gibi koşullara göre farklılık arzedebilir. Kuruluşumuz, şehirler arası nakliyat hizmetlerimizde son derece elverişli bir kapsamda ücretlendirme yapmaktadır.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Giray SÖNMEZ

  Sarıyer'den Trabzon'a Tuzcuoğlu Nakliye şirketiyle taşındım. Tuzcuoğlu Taşımacılık, şehirler arası evden eve nakliyat hakkında tavsiye edilen bir kuruluş. Modern bir hizmet gördüm. Hakikaten her şey için teşekkür ediyorum. Dairemde olan bütün eşyaları güzelce ambalajladılar. Dikkatli ve ayrıca düzgün hizmet sundular. Tuzcuoğlu Nakliye şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ediyorum.

 • img
  Byn Kevser ŞENTÜRK

  Sarıyer'de olan 5 + 2 dairemi aynı işyerinde birlikte çalıştığım bir iş arkadaşımın önerisiyle Tuzcuoğlu Nakliyat şirketine taşıttım. Alper bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten beklenilen şekilde hizmetlerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden dikkatli bir biçimde nakil işlevini yerine getirdiler ve arızasız bir halde ev taşımacılığı işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Nakliyatı Sarıyer ve çevresinde evden eve nakliye ihtiyaçları için taşınmayı düşünen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Berna SÖNMEZ

  Sarıyer içinde asansörlü nakliyat hizmetleri olan şirketleri araştırdım. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin diğer evden eve nakliyat firmalarına nispeten farklı olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi amacıyla bu şirket ile anlaşmaya vardım. Tuzcuoğlu Nakliyattan Şerafeddin bey ile irtibatta olduk ve eşyalarımın nakliyesi tamamlandı. Hiç bir problem görmedim. Dairemdeki eşyalar ziyan görmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyatı tüm Sarıyer halkına tavsiye ediyorum.