Sarıyer Ofis Taşımacılığı

iş yeri taşımacılığı istanbul

İşletmemiz Sarıyer Büro Taşıma hizmetleri şirketleri içinde güçlü organize özelllikleri ve aynı zamanda yüzde yüz müşteri tatmini düşüncesine sahip öncü bir kurumdur.

İş yeri nakliyesi başka nakliye modellerinden ayrıcalıklı bir formda daha ayrıntılı dikkat ve de potansiyel gerektiren bir nakliyat biçimidir.

Büro nakliyesi hakkında arz ettiğimiz hizmet içeriğinde herşeyden önce taşıma konusunda görev verdiğimiz bir personel verdiğiniz adrese gelir ve işyerinizde mevcut bulunan eşyalarınızı tetkik eder. Analiz işlemi bitiminde nakliye programı yapılır.

Nakil faaliyetleri esnasında naklin daha aktif ve rahat yapılabilmesi doğrultusunda ofisinizde mevcut bulunan tüm eşya ve malzemeler bölümlerine ayrılarak nakledilir. evrak rafları ve iş yeri mobilyalarının demonte işlemleri nispeten hızlı olabilmesi amacıyla kendinden şarjlı söküm aletleri tercih edilmektedir. Bütün iş yeri eşya ve malzemeleri yurtdışından gelen pet kraft kağıtlara sarılarak paketlenir. Evraklar ile masa aksesuarlarıysa kolilere konulmak suretiyle üzerlerine gerekli olan açıklayıcı bilgi yazılarak karışıklık engellenir.

Kuruluşumuz işyeri nakliye faaliyetlerini güvence altına dahil etmektedir.

Sarıyer Ofis Taşıma sahasında senelerdir önder konumunu muhafaza etmekte olan işletmemiz Tuzcuoğlu Lojistik, itimat ve profesyonellikle Sarıyer'lılara hizmet sunmaktadır.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Giray SÖNMEZ

  Sarıyer'den Trabzon'a Tuzcuoğlu Nakliye şirketiyle taşındım. Tuzcuoğlu Taşımacılık, şehirler arası evden eve nakliyat hakkında tavsiye edilen bir kuruluş. Modern bir hizmet gördüm. Hakikaten her şey için teşekkür ediyorum. Dairemde olan bütün eşyaları güzelce ambalajladılar. Dikkatli ve ayrıca düzgün hizmet sundular. Tuzcuoğlu Nakliye şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ediyorum.

 • img
  Byn Kevser ŞENTÜRK

  Sarıyer'de olan 5 + 2 dairemi aynı işyerinde birlikte çalıştığım bir iş arkadaşımın önerisiyle Tuzcuoğlu Nakliyat şirketine taşıttım. Alper bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten beklenilen şekilde hizmetlerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden dikkatli bir biçimde nakil işlevini yerine getirdiler ve arızasız bir halde ev taşımacılığı işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Nakliyatı Sarıyer ve çevresinde evden eve nakliye ihtiyaçları için taşınmayı düşünen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Berna SÖNMEZ

  Sarıyer içinde asansörlü nakliyat hizmetleri olan şirketleri araştırdım. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin diğer evden eve nakliyat firmalarına nispeten farklı olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi amacıyla bu şirket ile anlaşmaya vardım. Tuzcuoğlu Nakliyattan Şerafeddin bey ile irtibatta olduk ve eşyalarımın nakliyesi tamamlandı. Hiç bir problem görmedim. Dairemdeki eşyalar hasar görmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyatı tüm Sarıyer halkına tavsiye ediyorum.