Sarıyer Eşya Depolama

eşya depolama istanbul

Eşya barındırma, şirketimizin arz ettiği güvenilir hizmet yelpazesi sistematiğinde bulunmaktadır. Eşya muhafazası, her hangi bir eşya çeşidinin (mesela makineler ve motorlu araçlar, iş yeri eşya ve malzemeleri, konut eşya ve malzemeleri, korumak zorunda olduğunuz fazlalık ev eşyaları, sandıklar vb.) sağlam depo binalarında ve özel yapılmış depolama kutularında barındırılması içeriği taşımaktadır.

İşletmemiz, Sarıyer'de ev nakliyat ve işyeri taşımacılığı işlemlerinin yanısıra, hizmet sunduğu birey ve kuruluşların istemleri çerçevesinde elverişli bedellerle belli süreçte eşya depolama faaliyetleri de sağlamaktadır. 1 seneliğine yahut daha geniş zaman kapsamlı eşya depolama anlaşmalarında 1 kereliğine mahsus olmak üzere taşıma bedeli alınmamaktadır.

7 / 24 CCTV sistemleri vasıtası ile muhafaza altında bulunan depolama binalarımız, her türlü afet durumuna karşın da güvence kapsamındadır.

Sigortalama işlemiyle depolarımıza konulan eşya ve malzemeleriniz, olasılık dahilindeki hasarlara karşın güvence içine alınmış olacaktır.

Firmamız tarafından tespit edilen eşya depolama bedelleri , fazlasıyla makul derecededir. Daha sonra ekstra ücretler tahakkuk ettirilmemektedir. Tüm ücretlendirme, ekspertiz aşamasında müşterilerimize bildirilmektedir. Hizmet sunduğumuz şahıs ve kuruluşların tatmininin amaçlandığı eşya depolama alanında, gereken tüm faktörler firmamız tarafından hesap edilmiştir.

Sağlam bir depolama şirketine eşya ve malzemelerinizi emanet verme düşüncesindeyseniz, işletmemizin eşya depolama hizmetleri tam olarak sizin içindir. Kesinlikle güvenilir olan eşya depolama organizasyonumuzda, şirketimiz açısından müşterilerinin memnuniyeti öncelikli faktördür.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Selçuk KARAKUM

  Sarıyer'den Trabzon'a Tuzcuoğlu Nakliye şirketiyle taşındım. Tuzcuoğlu Taşımacılık, şehirler arası evden eve nakliyat hakkında tavsiye edilen bir kuruluş. Modern bir hizmet gördüm. Hakikaten her şey için teşekkür ediyorum. Dairemde olan bütün eşyaları güzelce ambalajladılar. Dikkatli ve ayrıca düzgün hizmet sundular. Tuzcuoğlu Nakliye şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ediyorum.

 • img
  Byn Kevser ASLAN

  Sarıyer'de olan 5 + 2 dairemi aynı işyerinde birlikte çalıştığım bir iş arkadaşımın önerisiyle Tuzcuoğlu Nakliyat şirketine taşıttım. Alper bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten beklenilen şekilde hizmetlerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden dikkatli bir biçimde nakil işlevini yerine getirdiler ve arızasız bir halde ev taşımacılığı işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Nakliyatı Sarıyer ve çevresinde evden eve nakliye ihtiyaçları için taşınmayı düşünen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Dürdane DOĞAN

  Sarıyer içinde asansörlü nakliyat hizmetleri olan şirketleri araştırdım. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin diğer evden eve nakliyat firmalarına nispeten farklı olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi amacıyla bu şirket ile anlaşmaya vardım. Tuzcuoğlu Nakliyattan Nihat bey ile irtibatta olduk ve eşyalarımın nakliyesi tamamlandı. Hiç bir problem görmedim. Dairemdeki eşyalar hasar görmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyatı tüm Sarıyer halkına tavsiye ediyorum.