Sarıyer Asansörlü Evden Eve Nakliyat

asansörlü evden eve nakliyat

Taşınmak her insan açısından ağır ve komplike bir işlem olsa da sektörel ve teknik ilerlemeler sayesinde şimdiki yıllarda önemli halde zahmetsiz ve güvenli hale gelmiştir.

Asansörlü ev nakliyesi veya iş yeri nakliyesi , bu gelişmelerden birisidir ve taşınmayı oldukça kolaylaştırmıştır. Nakliyesi zor ve ağır olan ev eşyası ve evlerde bulunabilen ağır yüklerin, asansör vasıtasıyla taşınması, daha kısa sürede ve nispeten güvenceli bir biçimde yapılabilmektedir. Asansör kullanan kaliteli bir nakliyat firması yardımıyla başka bir mevkiye taşınmak eskiden olduğu kadar külfetli olmayacak ve adeta sorunsuz neticelenecektir.

Asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerinde kendi kurumsal asansör araçlarıyla hizmet veren firmamız, eşyalarınızın emniyetli bir şekilde nakledilebilmelerini sağlar.

Asansörlü Ev taşıma işlemleri başlangıcında planlama gerçekleştirilir. Taşınacak eşyaların tespit edilmesi sonrasında asansör aracının zorunlu olabileceği eşya ve yüklerin durumunda, ev taşıma planlarına asansör hizmeti de ilave edilir. Asansörlü nakliyat yardımıyla insan gücünün yetmeyeceği ağırlıkta ve hacimde olan eşyalar, kolaylıkla taşınır. Asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri, daha az zamanda yerine getirilebilir. İnsanın çok daha uzun sürede taşıyabileceği eşyalar, asansörlü taşımacılık işlemleri yardımıyla çok daha kısa bir zaman içerisinde istenen mekanlarına yerleştirilebilir.

Asansörlü ev taşımacılığı ücretleri , binanızın durumuna, katın bulunduğu yüksekliğe ve sevk edilecek asansör aracına göre farklılaşmaktadır. Fiyatlandırmada asıl husus ise taşıma asansörünün kullanım süresidir.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Rıdvan AKPINAR

  Sarıyer'den Manisa'ya Tuzcuoğlu Nakliyat şirketiyle taşındım. Tuzcuoğlu Nakliye, şehirler arası evden eve nakliyat konusunda tavsiye edilen bir firma. İleri düzey bir hizmet aldım. Gerçekten her şey için çok teşekkür ederim. Evimde bulunan tüm eşyaları ambalajladılar. Titiz ve aynı zamanda düzenli çalıştılar. Tuzcuoğlu Taşımacılık firmasını herkese tavsiye ederim.

 • img
  Byn Kısmet TÜTEN

  Sarıyer'de olan 5 + 2 evimi bir yakınımın önerisiyle Tuzcuoğlu Nakliyat firmasına taşıttım. Abidin bey ve ekibi tamamen beklediğim şekilde hizmetlerini yaptılar. Hiç bir şeye hasar vermeden özenli bir şekilde nakliye işlemini yaptılar ve sorunsuz bir şekilde ev taşımacılığı işlerimizi gerçekleştirdiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Tuzcuoğlu Nakliyatı Sarıyer ve civarında evden eve nakliye konusunda tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • img
  Byn Canan ÖZDEMİR

  Sarıyer'de asansörlü taşımacılık sistemi olan nakliyat firmalarını inceledim. Tuzcuoğlu Nakliyat firmasının alternatiflerine kıyasla farklı olduğunu fark ettim ve evimin nakliyesi için bu şirket ile çalışmayı kabul ettim. Firmadan Müjdat bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve taşınmam tamamlandı. Herhangi problem görmedim. Evimdeki eşyalar ziyan görmedi. Evime gelen elemanlara ve Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketine teşekkür ederim. Firmayı tüm Sarıyer sakinlerine de tavsiye ediyorum.