Sarıyer Tuzcuoğlu Taşımacılık Kurum Referansları

Kişi ve kuruluşlara nitelikli ve güvenli evden eve taşımacılık, büro nakliyat, ev eşyası muhafaza ve asansörlü nakliye etkinlikleri sunan organizasyonumuz, hizmetlerde bulunduğu süre zarfı boyunca, kayda değer referanslar sahibi olmuştur. İşletmemiz daima Yüzde yüz müşteri memnuniyeti amaçlamaktadır.

Önemli referanslarımızdan bir kısmı sayfamızda bulunmaktadır. Şahıslara yönelik bazı referans örneklerini ise yine burada yer verdiğimiz yorumlara bakarak tetkik edebilirsiniz.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Giray SÖNMEZ

  Sarıyer'den Trabzon'a Tuzcuoğlu Nakliye şirketiyle taşındım. Tuzcuoğlu Taşımacılık, şehirler arası evden eve nakliyat hakkında tavsiye edilen bir kuruluş. Modern bir hizmet gördüm. Hakikaten her şey için teşekkür ediyorum. Dairemde olan bütün eşyaları güzelce ambalajladılar. Dikkatli ve ayrıca düzgün hizmet sundular. Tuzcuoğlu Nakliye şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ediyorum.

 • img
  Byn Kevser ŞENTÜRK

  Sarıyer'de olan 5 + 2 dairemi aynı işyerinde birlikte çalıştığım bir iş arkadaşımın önerisiyle Tuzcuoğlu Nakliyat şirketine taşıttım. Alper bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten beklenilen şekilde hizmetlerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden dikkatli bir biçimde nakil işlevini yerine getirdiler ve arızasız bir halde ev taşımacılığı işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Nakliyatı Sarıyer ve çevresinde evden eve nakliye ihtiyaçları için taşınmayı düşünen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Berna SÖNMEZ

  Sarıyer içinde asansörlü nakliyat hizmetleri olan şirketleri araştırdım. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin diğer evden eve nakliyat firmalarına nispeten farklı olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi amacıyla bu şirket ile anlaşmaya vardım. Tuzcuoğlu Nakliyattan Şerafeddin bey ile irtibatta olduk ve eşyalarımın nakliyesi tamamlandı. Hiç bir problem görmedim. Dairemdeki eşyalar hasar görmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyatı tüm Sarıyer halkına tavsiye ediyorum.