Tuzcuoğlu Nakliyat İletişim Bilgileri

iletiiim

Evden eve nakliyat , ofis nakliyesi , asansörlü nakliyat şehirler arası nakliye , uluslararası ev taşıma ve eşya depolama gibi ana hizmet birimlerimiz ve diğer nakliyat talepleriniz için firmamız ile bu iletişim sayfamızda olan adres, telefon, e-mail ve iletişim formu aracılığıyla bağlantı kurabilirsiniz.

Şirketimizle bağlantı kurduğunuzda, ücret almadan sunduğumuz ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Mrk. Adr: Kozyatağı Mahallesi Kadıköy - İstanbul

İstanbul Merkez: 0216 384 2777

Çağrı Merkezi: 0533 319 0 444
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Rıdvan AKPINAR

  Sarıyer'den Manisa'ya Tuzcuoğlu Nakliyat şirketiyle taşındım. Tuzcuoğlu Nakliye, şehirler arası evden eve nakliyat konusunda tavsiye edilen bir firma. İleri düzey bir hizmet aldım. Gerçekten her şey için çok teşekkür ederim. Evimde bulunan tüm eşyaları ambalajladılar. Titiz ve aynı zamanda düzenli çalıştılar. Tuzcuoğlu Taşımacılık firmasını herkese tavsiye ederim.

 • img
  Byn Kısmet TÜTEN

  Sarıyer'de olan 5 + 2 evimi bir yakınımın önerisiyle Tuzcuoğlu Nakliyat firmasına taşıttım. Abidin bey ve ekibi tamamen beklediğim şekilde hizmetlerini yaptılar. Hiç bir şeye hasar vermeden özenli bir biçimde nakliye işlemini yaptılar ve sorunsuz bir şekilde ev taşımacılığı işlerimizi gerçekleştirdiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Tuzcuoğlu Nakliyatı Sarıyer ve civarında evden eve nakliyat konusunda tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • img
  Byn Canan ÖZDEMİR

  Sarıyer'de asansörlü taşımacılık sistemi olan nakliyat firmalarını inceledim. Tuzcuoğlu Nakliyat firmasının alternatiflerine kıyasla farklı olduğunu fark ettim ve evimin nakliyesi için bu şirket ile çalışmayı kabul ettim. Firmadan Müjdat bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve taşınmam tamamlandı. Herhangi problem görmedim. Evimdeki eşyalar ziyan görmedi. Evime gelen elemanlara ve Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketine teşekkür ederim. Firmayı tüm Sarıyer sakinlerine de tavsiye ediyorum.