Evden Eve Nakliye

evden eve nakliyat

Evlerde bulunan eşyaların bir nakliye şirketi vasıtası ile ziyana uğramadan bulundukları yerden farklı bir yere nakline evden eve nakliye denir.

Evden eve taşıma organizasyonu, ev nakliye yöntemlerinin, möble, elektronik araçlar ile farklı ev eşyalarının ziyan almaması anlamında bütün tedbirlerin alınması içeriğiyle, belirli bir programla yerine getirilmesidir. Ev eşyalarının toparlanması, sarılarak zarar olasılığına karşılık tedbir alınması, kamyon veya kamyonetle ile taşınarak istenen yerlerine konumlandırılması sürecini ihtiva eder.

Evden Eve Taşıma Ne Manaya Gelmektedir? Ne şekilde İcra Edilir?

Evden Eve Taşıma, evinizde olan tüm eşyaların taşınacağınız eve taşınmasında, ev veya ofis eşyalarının ziyan görmesini engelleyici önlemlerle beraber, tecrübeli personel tarafından söküm ve monte işlerinin de gerçekleştirildiği uzman bir taşımacılık modelidir.

Evden Eve Taşımacılık sadece ev eşyaşarının nakledilmesi manasında icra edilebileceği gibi, taşınılacak olan evde eşyaların düzenli bir şekilde yerleştirilebilmesi biçiminde de gerçekleştirilebilmektedir.

Ev eşyalarının zarar görmesine izin verilmemesi gayesiyle, oldukları yerde sökme süreçleri ve ambalajlama işlemleri yerine getirilerek yeni bir eve nakledilmesi ile tekrar kurulumlarının yapılması ve kullanılmaya hazırlıklı duruma getirilmesi süreçleri evden eve taşımacılık işlemlerinin merkezini meydana getirmektedir.

Nakliyat planının en seçkin safhası ve unsuru durumuna gelen evden eve nakliye, görevinin sahiden yetkilisi bir ekip tarafından yerine getirilmediği durumda ağır ve çözümü imkan dahilinde olmayan zorluklara neden olabilmektedir.. Eşya ve yüklerinizi taşımaları için teslim ettiğiniz şirketin, alanında yeterli ve tecrübeli bir ekibi, kapalı ve çelik kasalı evden eve taşıma kamyonları ve güçlü kurumsal yapısı ile emniyet telkin eden bir ekip olması gereklidir.

Evden eve taşıma sektöründe en başta lüzum atfedilmesi icab eden öğe ambalajlamadır. Nakliyesi yapılacak mobilyalar, teçhizat ve evde bulunan eşyaların, kullanma niteliklerine göre belirtilen farklı ambalaj materyalleriyle sarılarak nakliyat amacıyla uygun bir şekle getirilmeleri ciddiyetle lüzumludur.

Birinci sınıf ve ehil bir destekle problemsiz bir taşınma temin edilecektir. Evden eve taşımacılık anlamı itibariyle nedir? sualini çok sayıda kişi sormakta ve bu deyimin yanlızca taşınma şeklinde düşünülmesi de kısıtlı bir anlayış anlamıyla benimsenmektedir. Ev taşıma prosedüründe direkt olarak uygulamaya başlamadan evvel, makul bir programlama prosedürü yapılmalıdır.

İşletmemizin sahasında profesyonelleşmiş ve aynı zamanda tecrübeli kadrosu yardımı ile, taşınmanın tüm zahmetinden kolay bir şekilde uzak kalabilir ve az bir zamanda tercih ettiğiniz mekana eşya ve yüklerinizi taşıyabilirsiniz.


Evden Eve Nakliye Organizasyonu Sırasında Yerine Getirilen Faaliyetler

- Ön inceleme: Nakliyat işlemlerinin tam içeriğiyle sorunsuz yapılması adına taşınacak mekanda tetkik kapsamını belirten ve ayrıca işletmemizin ücret almadan arz ettiği eksper servisimizden yararlanabilirsiniz.

- Nakliyat sigortası: Eşya taşıma sigortası, eşya ve yüklerinizi nakliyat hizmetleri esnasında ihtimal dahilinde olan ve arzu edilmeyen hallere ve olaylara karşı teminat içerisine dahil eder.

- Sökme ve Kurulum: Eşya ve yüklerinizin düzgün şekilde sarımları, kamyon veya tıra düzenli yerleştirilebilmesi ve daha emniyetli nakledilmesi gayesiyle sökme hizmetleri yetkili personelimiz tarafından yerine getirilmektedir. Aynı zamanda Yatak odası gardrobu gibi demonteleri yapılan mobilyalarınız, yeni mekanınızda sizin belirttiğiniz biçimde pozisyonlandırılarak yeniden ekibimiz tarafından kurulumları yapılır.

- Ambalaj için malzeme seçimi ve Ambalajlama: Elektrikli eşyalar, möbleler, mutfak unsurları ve diğer tüm eşyalar için çeşitli paketleme gereçleri kullanılmak suretiyle ambalajlama işlemleri uygulanmaktadır.

- Taşıma aracına istifleme: Demonteleri ve de sarımları yapılmış olan möble ve diğer malzemelerinizin nakli esnasında zarar görme ihtimallerine karşın korunmaları, taşıma aracına muntazam yerleştirilerek yüklenmesiyle mümkün olur.

- Eşyaların yerleştirilmesi: İstenen yerleşim yerine nakilleri yapılan ve kurulumları tamamlanan eşya ve malzemeleriniz sizlerin belirlediğiniz konumlarına yerleştirilir ve kullanılmaya hazır duruma getirilir.

- Eşya barındırma: Ev eşyası barındırma hizmetleri sunan şirketimize ulaşmak suretiyle gereken korumalı sandıklarınızı isteyebilir, nitelikli ve emniyetli ev eşyası barındırma hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Firmamız tarafından Evden eve nakliyat faaliyetlerinde bilhassa eşya emniyetliliği hususuna etraflıca özen gösterilmektedir. Organize bir şirket olmanın sağladığı uzman perspektif neticesinde, taşınan malzemelerin çalınması veya zarar görmesi gibi olayların önlenmesi sağlanır.

Evden eve nakliyat fiyatları konusu için işletmemizin her bir ekonomik duruma elverişli ücret aranjmanı neticesinde, her şahıs kolay bir şekilde söz konusu hizmetimizden yararlanabilecektir. Eşya ve yüklerinizin sıkıntısız bir biçimde ve güvenilir koşullar kapsamında sevk edilmesi ve konumlandırılması için, işletmemize her zaman güven duyabilirsiniz.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Selahaddin EROĞLU

  Sarıyer'den Trabzon'a Tuzcuoğlu Nakliye şirketiyle taşındım. Tuzcuoğlu Taşımacılık, şehirler arası evden eve nakliyat hakkında tavsiye edilen bir kuruluş. Modern bir hizmet gördüm. Hakikaten her şey için teşekkür ediyorum. Dairemde olan bütün eşyaları güzelce ambalajladılar. Dikkatli ve ayrıca düzgün hizmet sundular. Tuzcuoğlu Nakliye şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ediyorum.

 • img
  Byn Kevser ASLAN

  Sarıyer'de olan 5 + 2 dairemi aynı işyerinde birlikte çalıştığım bir iş arkadaşımın önerisiyle Tuzcuoğlu Nakliyat şirketine taşıttım. Alper bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten beklenilen şekilde hizmetlerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden dikkatli bir biçimde nakil işlevini yerine getirdiler ve arızasız bir halde ev taşımacılığı işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Nakliyatı Sarıyer ve çevresinde evden eve nakliye ihtiyaçları için taşınmayı düşünen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Ebru DOĞAN

  Sarıyer içinde asansörlü nakliyat hizmetleri olan şirketleri araştırdım. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin diğer evden eve nakliyat firmalarına nispeten farklı olduğunu gördüm ve dairemin nakliyesi amacıyla bu şirket ile anlaşmaya vardım. Tuzcuoğlu Nakliyattan Nihat bey ile irtibatta olduk ve eşyalarımın nakliyesi tamamlandı. Hiç bir problem görmedim. Dairemdeki eşyalar ziyan görmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyatı tüm Sarıyer halkına tavsiye ediyorum.