Tuzcuoğlu Taşımacılık Şirket Araçları

tuzcuoğlu nakliyat araçları

Eşya Taşıma Kamyonları, sadece eşya nakliyesine elverişli taşıyıcılar olduğu için, belli üretilmiş taşıyıcılardır. Her bir taşıma aracının geriye doğru gitmeleri için sesle uyaran arka hareket dedekdörü olması, korumalı karoserleri olması, gelişmiş yay düzeneği, söz konusu niteliklerden bir kısmıdır.

Şirketler, yüksek hizmet niteliği gerekçesiyle, tüm kamyon, kamyonet ve diğer taşıtlarda gereken ayrıntıları hesap ederek üst normlarda hizmet sunabilme gayreti içindedirler. Mesafeye göre gerek görürlerse ek sürücü yöntemini devreye sokarlar ve bu sayede azami emniyetlilik hususundaki gayreti gösterirler.

Ev nakliyesi veyahut büro nakil kamyonları, alabildiği yükün toplamına bakılarak alternatif kapsamlarda tercih edilmektedir. Dorse uzunlukları takriben 3 - 3,5 mt. olan nakliye araçları genellikle kısmi malzeme taşımacılığında, bir artı bir evlerin veya büroların nakliyatında tercih edilirken, dorse boyları 3 - 4 metreden büyük olan ve aşağı yukarı 30 - 35 m3 yük taşıyan orta büyüklükte nakliyat araçları genel manada yüz m2'nin daha azı büyüklükte olan iki artı bir, iki artı iki dairelerin taşınmalarında yahut orta büyüklükteki iş yerlerinin taşıması gayesiyle kullanılmaktadır. Geniş hacimli ve yük kapasitesine sahip On lastikli kamyonlar ise elli m3'ten çok malzeme taşıyabildikleri için genel olarak daha yüksek m2'li iki artı bir 'den büyük olan daireler veya binalar ile şirket nakliyat işlerinde yada illerarası nakliyat alanında tercih edilmektedir.

Ev Nakliye ve iş yeri nakliyat kamyonları korunaklı ve kasa kapılarının açılıp kapanır yapıda olması gerekmektedir. Bu sayede uzak ve düzensiz yol şartlarında kapakların istek dışı açılmaması ve araçta mevcut olan eşyalarınızın düşmemesi temin edilmiş olur.

Taşıma aracı içerisinde eşya ve malzemelerin hareketsiz olabilmelerini temin edebilecek urganların olması ve ayrıca yükleme öncesi sargılanmış durumda bulunsa da dorse içinde mevcut olan eşya ve malzemelerin zarar görmemesi adına dorse iç kısımlarının ahşap yahut halıyla döşenmiş durumda bulunması mecburidir.

Tuzcuoğlu Nakliyat taşıyıcı araç grubu ile mobil asansörleri, İstanbul şehiriçi eşya taşımacılığında ve İstanbul'den tüm şehirlere şehirlerarası taşıma alanında taşıma işlerini yaptığımız birey ve kuruluşların bütün ihtiyaçlarını karşılayacak adet ve farklılıkta ve üst model araçlardan oluşmaktadır.

Tente kasalı araçlar, ev eşyası taşımacılığı konusunda hiç bir şekilde kullanışlı olamaz. Tenteli kamyonlarla ev eşyası taşımak, taşınan eşyaların zarar görme olasılığını en üst düzeye yükseltir. Bu sebeple, eşya nakliyesinde çelik kasaları olan araçlar kullanılmalıdır.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Selahaddin EROĞLU

  Sarıyer'den Trabzon'a Tuzcuoğlu Nakliye şirketiyle taşındım. Tuzcuoğlu Taşımacılık, şehirler arası evden eve nakliyat hakkında tavsiye edilen bir kuruluş. Modern bir hizmet gördüm. Hakikaten her şey için teşekkür ediyorum. Dairemde olan bütün eşyaları güzelce ambalajladılar. Dikkatli ve ayrıca düzgün hizmet sundular. Tuzcuoğlu Nakliye şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ediyorum.

 • img
  Byn Kevser ASLAN

  Sarıyer'de olan 5 + 2 dairemi aynı işyerinde birlikte çalıştığım bir iş arkadaşımın önerisiyle Tuzcuoğlu Nakliyat şirketine taşıttım. Alper bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten beklenilen şekilde hizmetlerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden dikkatli bir biçimde nakil işlevini yerine getirdiler ve arızasız bir halde ev taşımacılığı işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Nakliyatı Sarıyer ve çevresinde evden eve nakliye ihtiyaçları için taşınmayı düşünen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Ebru DOĞAN

  Sarıyer içinde asansörlü nakliyat hizmetleri olan şirketleri araştırdım. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin diğer evden eve taşımacılık firmalarına nispeten farklı olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi amacıyla bu şirket ile anlaşmaya vardım. Tuzcuoğlu Nakliyattan Nihat bey ile irtibatta olduk ve eşyalarımın nakliyesi tamamlandı. Hiç bir problem görmedim. Dairemdeki eşyalar hasar görmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyatı tüm Sarıyer halkına tavsiye ediyorum.