Ankara Evden Eve Nakliyat

ankara evden eve nakliyat

Ankara evden eve nakliyat kapsamında icra ettiği sorumluluğu kurumsal karakteri haline getiren işletmemiz, Ankara ve çevresinde emniyetli ev taşıma hizmetleri arz etmektedir.

Ankara veya civarında kuruluşumuzca yürütülen taşımacılık faaliyetlerinde, Ankara içerisinde bulunan personelimiz görevlendirilmekte, bu bölgede olan hizmet sunduğumuz birey ve kuruluşlara Ankara araç parkımızda mevcut bulunan taşıma araçlarımız yöneltilmektedir.

Daha öncelerde uygulanan metodlarla taşınma dönemi bu zamanda tasfiye olmuştur. Şimdiki dönemde elit kavramla evden eve nakliyat eylemlerini içselleştiremeyen taşımacılık organizasyonları, eşya taşıma hizmetlerimizde tercih edilmemektedir. Eşya taşıma işlemlerinde profesyonelleşmiş kurum kadromuzun her bireyi kendi özel vazife sahalarında fazlasıyla tecrübe sahibidir. Yaptığı vazifeyi içselleştirmiş bireylerle kadrosunu sağlamlaştıran şirketimiz adına, müşterilerimizin hizmetlerimizden memnuniyet duyması oldukça fazla mühimdir.

Eşya nakil faaliyetlerinde herşeyden önce inceleme faaliyetleri yürütülmektedir. İnceleme işlemleri bedelsiz yapılır ve eşya taşıma hizmetinin en mühim kısımlarından birini meydana getirmektedir. Raporlama faaliyetlerinin titiz bir şekilde ifa edilmesi, eşya taşıma faaliyetleri süresince sorun meydana gelmesini enlelleyecektir. Söz konusu sebeple, raporlama faaliyetleri alanında vazifelendirdiğimiz çalışanlarımız, alanında birikimli kişilerdir.

Eksper organizesi sayesinde sıkıntılar meydana gelmeden önlenebilmektedir.

Eksper elemanlarımız, inceleme işlemleri gayesiyle adresinize ulaştığı zaman, herşeyden önce evde olan tüm eşyaların kaplayacağı alanı hesaplar ve gereken olacak çelik kasalı nakliye kamyonunu kararlaştırır. Yağış benzeri havayla ilgili durumlardan eşya ve malzemelerinizi muhafaza eden çelik kasalı ve kendine özgü modellenmiş nakliyat kamyonlarımız, bununla birlikte kuvvetlendirilmiş yay donanımıyla ciddi derecede korunaklıdır. Çelik kasalı kamyonlarımız yüksek model ve güvencelidir. Taşıtlarımızın periyodik bakımları devamlı olarak yapılır. Araç operatörlerimiz uzun yılların tecrübesine sahip ve ehliyetlidir.

Eksper çalışanlarımız, uygun eşya taşıma kamyonuyla beraber ihtiyaç olacak ambalajlama bileşenleri, görev verilecek ekip ve başka mühim gereklilikleri ekspertiz esnasında belirlemektedir. İnceleme işlemi bitiminde evin civar durumu saptanır ve nakliyat programı belirlenir. Raporlama hizmeti akabinde teminat nedeniyle sigorta poliçesi hazırlanır.

Ambalajlama ve Taşımacılık Aracına İstif

Ankara Evden Eve Nakliye Etkinlikleri hakkında deneyimli durumda bulunan eleman kadromuz, eşya taşıma hususunda ciddi derecede ciddi durumda bulunan ambalajlama işlerini elit metodlarla sonuca ulaştırmaktadır. Sözü edilen kalite perspektifinde Ankara evden eve nakliye işletmeleri içerisinde, kurumumuz mühim bir statüye sahip bulunmaktadır. Kuruluşumuzun arz ettiği Ankara ev nakliyat ücretleri son derece ekonomiktir. Ambalajlama, Evden Eve Taşıma servis ağı perspektifinde en başta titizlik gösterilmesi gerekli olan unsurdur. Kırılması muhtemel veya kıymetli malzemeler adına kendine özgü ambalajlama metodları uygulanmaktadır. Bilgisayar gibi evde bulunan makineler ve aygıtlar için, çeşitli baloncuklu ambalaj malzemeleri tercih edilmektedir. Ağır malzemeler özenli bir biçimde korunaklanır. Montaj hizmetleri için birikim sahibi personelimiz görevlendirilmektedir. Evde bulunan eşyaların ziyan görmemesi adına eşya çeşitlerine göre özelleşen ambalajlama alternatifleri bulunmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, özenli bir şekilde kurulmaktadır. Asansör aracının kurulacağı yere düzgün bir biçimde birleşmesi ve taşıyıcı bölümün doğru bir halde çıkıp inmesi ve titrememesi zaruridir Asansör aracımızın kullanıcısı alanında deneyimlidir. Ankara asansörlü taşımacılık hizmetleri sayesinde işletmemiz, Ankara ve etrafındaki bölgede olan dairenizde eşya ve yüklerinizi kısa bir zaman içerisinde ve emniyetle aşağıya indirerek kamyon veya tıra istiflemekte ve benzer biçimde yukarıya konumlandırmaktadır. Büyük mobilyaların diğerlerinden önce ambalajlanması ve aşağıya indirilerek istiflenmesi önem taşır. Hacimli mobilya ve beyaz eşyalar mukavemetli olduğundan alta yerleştirilir. Kırılabilir malzemeler büyük mobilyaların üzerine konumlandırılır.

Eşyalarınızın benzer biçimde yeni daireye çıkarılmasıyla, eşya nakli işlemleri geniş çerçevede tamamlanır. Yeni evde taşınan malzemelerinizin konumlandırılması ve montaj işlemlerinin tamamlanması konusunda özel personelimiz görev yapmaktadır. İstenildiği taktirde eşya ve malzemelerin tamamen yerleşmesi hizmeti hususunda bayan personel görevlendirilmektedir.

Ankara ile civarında uluslararası evden eve lojistik sahasında da çalışma yapan işletmemiz, söz konusu konudaki organisazyonlarında eşya ve malzemeleriniz farklı uzak bölgeye sevk edileceği için ciddi oranda daha titiz hareket etmektedir.


Ankara ev taşımacılığı hakkında daha geniş bilgiler; Ankara Tuzcuoğlu Nakliyat
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Celal ATİK

  Sarıyer'den Manisa'ya Tuzcuoğlu Nakliye şirketiyle taşındım. Tuzcuoğlu Taşımacılık şehirler arası evden eve nakliyat hakkında tavsiye edilen bir kuruluş. Modern bir hizmet gördüm. Hakikaten her şey için teşekkür ediyorum. Dairemde olan bütün eşyaları güzelce ambalajladılar. Dikkatli ve ayrıca düzgün hizmet sundular. Tuzcuoğlu Nakliye şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ediyorum.

 • img
  Byn Muazzez DEMİR

  Sarıyer'de olan 5 + 2 dairemi aynı işyerinde birlikte çalıştığım bir iş arkadaşımın önerisiyle Tuzcuoğlu Nakliyat şirketine taşıttım. Hakkı bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten beklenilen şekilde hizmetlerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden dikkatli bir biçimde nakil işlevini yerine getirdiler ve arızasız bir halde ev taşımacılığı işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Nakliyatı taşınmayı düşünen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Firdevs DEĞİRMENCİ

  Sarıyer içinde asansörlü nakliyat hizmetleri olan şirketleri araştırdım. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin diğer evden eve nakliyat firmalarına nispeten farklı olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi amacıyla bu şirket ile anlaşmaya vardım. Tuzcuoğlu Nakliyattan Haldun bey ile irtibatta olduk ve eşyalarımın nakliyesi tamamlandı. Hiç bir problem görmedim. Dairemdeki eşyalar hasar görmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyatı tüm Sarıyer halkına tavsiye ediyorum.